Atsauksmes

Iesūti savu atsauksmi!

Vārds/Uzņēmums

Jūsu e-pasts

Pasākums, par kuru tiek sniegta atsauksme

Atsauksme

captcha


Liene Šomase
Ar SIA “ACOUSTICS” darbu iepazinos, kad organizēju sava diska “Vārdos nepateiktais” prezentāciju bārā “EVO” 2008. gada 6. Junijā!
Par šo kompāniju neko sliktu nevaru teikt. Visas manas idejas un prasības īstenoja ļoti labi pluss vēl pieliekot klāt no sevis idejas, kas ir reti sastopams apkaņošanas kompāniju sfērā. Bez nekādām aizķeršanām notika veikmīgi pasākumu norise – esmu ļoti apmierināta ar gaismu izvietošanu un apsķaņošanu. Vienmēr pozitīvais Mareks māk no jebkādas situācijas iziet un to atrisināt. Varu ieteikt netikkai šo kompāniju kā tehnikso nodrošinājumu pasākumos, bet arī Marekam piemīt ļoti Laba mūzikas gaume un viņš ir muzikāls DJ jebkura veida pasākumos.
Ar Mareku esmu sadarbojusies arī citos projektos, 2012. gada maijā kopā ar Mareku un savu grupu bijām pat Afganistānā, kur mum bija vairāki koncerti Latviešu kareivjiem, kas tur dienē.
Iesaku sadarboties ar Mareku – SIA “ACOUSTICS”.
Vivita Leismane Ar Mareku esmu strādājusi neskaitāmos un dažādos projektos gan kā dīdžeju, gan kā cilvēku, kas nodrošina visas tehniskās lietas – skaņa, gaisma, skatuves. Viss vienmēr bijis līmenī! Mareks strādā ar maksimālo atdevi un pat no ierobežotiem budžetiem izspiež labāko ko var! Tādi sadarbības partneri nav daudzi, tāpēc iesaku Mareku visiem, kas vēlas profesionālu un arī ļoti cilvēcisku, pozitīvu apkalpošanu!

ats-1 ats-2