Sākums

Par mums

SIA „ACOUSTICS” kā uzņēmums pastāv jau kopš 2002. gada. Uzņēmuma nosaukums 2006. gadā tika mainīts no I/U „Forums DJL” uz SIA “ACOUSTICS”. Pamatnodarbošanās ir tehnisko risinājumu izstrāde un tehniskais nodrošinājums masu un korporatīvajos pasākumos.

Uzņēmuma priekšrocības ir tās, ka ar katru savu klientu strādā individuāli un izpilda pasūtītāja vajadzības un vēlmes pilnībā. Uzņēmuma lielākie ilggadēji klienti – sadarbības partneri ir Latvenergo, Citadeles banka, Eiropas Savienības Informācijas punkts Latvijā, Britu Vēstniecība, kā arī vairākas pašvaldības un pasākumu aģentūras u.c.

SIA „ACOUSTICS” īpašumā ir dažādu izmēru skatuves un to konstrukcijas, pasaulē atzītas skaņu sistēmas (NEXT, Turbosound, JBL), gaismu sistēmas (Martin, FLASH, INVOLIGHT).

Uzņēmumā pastāvīgi strādā profesionāļi no dažādām nozarēm, kā, piemēram, skaņotāji no ierakstu studijām, gaismotāji, kas savu ikdienu pavada Latvijas teātros, lielākajos klubos u. c. pasaules līmeņa projektos, radot cilvēkiem patīkamas emocijas, sertificēti elektriķi un citi tehniskie darbinieki, kas pārzina tehniku, ar kuru strādā.

Lielākie realizētie projekti ir: TEC2 atklāšanas pasākums, kurā piedalījās arī Spānijas Karalis un Valsts prezidents, Eiropas savienības punkta atklāšanas pasākums Rīgā, Latvenergo 70 gadu jubilejas pasākums, kā arī vairākus gadus pēc kārtas SIA „ACOUSTICS” ir tehniski nodrošinājis Latvijā lielākā būvuzņēmuma Re&Re klientu un projektu atklāšanas pasākumus, strādājis vairāku novadu un pilsētu svētkos, tirdzniecības salonu atklāšanas pasākumos, lielu uzņēmumu sporta spēles, korporatīvos projektus.